novinka v nabídce 3D prostorových geometrií Snap-On, 3D geometrie bez sloupu před plošinovým zvedákem
vhodné zařízení i pro servisy s menšími rozměry 4 sloupového zvedáku a pro pracoviště, kde nelze z různých důvodů nainstalovat sloup s kamerami dalších 3D geometrií John Bean (ELS, V2200, V2300 atd.)
proměření všech parametrů geometrie během cca 3 min.
použití pro měření veškerých vozidel vč. dodávek do rozvoru 4600 mm
Používáme cookies, aby náš web fungoval jako dobře promazaný stroj. Některé jsou nezbytné, jiné nám pomáhají zlepšit vaše zážitky (a občas vidět, co vás baví). Chcete jen ty základní, nebo povolíte i něco navíc?
Funkční
Vždy aktivní
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Předvolby
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Statistiky
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Marketing
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.